Uudis: Halda DinnerBookingu broneeringuid kiiremini kui kunagi varem!

 

Hea koostöösõber, meil on Sulle hea uudis! Saime teilt tagasisidet, võtsime kuulda ning nüüd oleme valmis esitlema uut mugavat broneeringuakent!

Värskeima uuenduse abil on Sinul ja kolleegidel võimalik saada veel kiirem ülevaade vabadest kohtadest oma kohvikus või restoranis.

„Väga lahe! Kuidas see toimib?“

 

See toimib nii:

Värskendasime süsteemis olevat uue broneeringu sisestamise akent ja nüüd avaneb Sul broneeringu sisestamise ja külastajate andmed kõik ühes aknas! Saad valida kuupäeva, külastajate arvu, kellaaja, vastava laua ning kohe samas aknas sisestada ka külastaja andmed. Omad edaspidi ühes aknas täielikku ülevaadet ning säästad aega!

Uus broneeringuaken näeb välja veidi erinev:

  • Broneeringuakna vasakul küljel on võimalus saada ülevaade restorani vabadest laudadest kiirelt ja lihtsalt. Lisasime sinna juurde ka võimaluse märkida laudadele erinevaid värve ja kujusid, mis aitab saada veel paremat visuaalset ülevaadet.
  • Broneeringuakna paremal küljel saate otsida ja/või salvestada kliendi andmed broneeringusüsteemi. Uut broneeringut sisestades jookseb külastaja ajalugu ja eelnevad külastused temaga kohe kaasa, märkad kasvõi varasemaid no show’sid, veini eelistusi või muud infot, mida oled sisestanud.
  • Samuti on võimalus eristada oma külastajaid lisades neile tunnusjooni nagu VIP, Good tipper, Staff, Friend of house jne.

Kui värskendad broneeringusüsteemi viimase versiooni peale, siis saad automaatselt uue broneeringuakna. Seetõttu: ära muretse, kui see näeb järgmisel korral DinnerBookingusse sisse logides natuke erinev välja. Broneering tehakse samamoodi, nagu tavaliselt, kuid oleme püüdnud muuta protsessi veel tõhusamaks, et saaksid süsteemist rohkem kasu ja säästaksid enda aega!

Kas Sul on lisaküsimusi? Kirjuta meile tugi.ee@dinnerbooking.com või helista numbril +372 5757 0454.